Plyšové kuřátko Colors-My Activity Chick Kaloo vibrující s chrastítkem a kousátkem 30 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo barevné plyšové kuřátko Colors-My Activity Chick je krásné plyšové zvířátko vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 30cm a pomocí praktické šňůrky se dá uvázat nad postýlku nebo autosedačku a dítě se během cesty autem nebude nudit. Součástí plyšové hračky je kousátko a chrastítko, která bude nápomocná při rozvoji dětského sluchu a malé zrcátko v přední části, které také miminko zaujme. Po stisknutí plyšové kuřátko vibruje, což je další velmi zajímavá aktivita pro miminka. Orientují se díky tomu na vnější svět, jsou citlivější na podněty z venku. Dětská hračka pro miminka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce, bude oblíbeným společníkem všech nejmenších dětí.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, orientuje je na vnímání a zkoumání vnějšího světa. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná právě měkká slepička pro miminka Kaloo. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a na to připravená. Tato plyšová hračka pro nejmenší je díky svým zajímavým částem ideálním společníkem na dlouhé cesty pro nejmenší děti.

Kaloo je francouzská společnost, která se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba nechat hračku volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • po stisknutí vibruje, má chrastítko, kousátko a zrcadlo na upoutání pozornosti v přední části
  • velikost 30cm
  • ideální na zavěšení na autosedačku nebo postýlku
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu30 cm
Rozměry balení16*23 cm
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...