Plyšové hračky Perle Set Kaloo s chrastítkem 10 cm 3 kusy pro nejmenší

Popis produktu

Souprava plyšových hraček Perle Set Kaloo pochází z něžné kolekce Perle a je jako stvořená pro nejmenší děti již od narození. V sadě najdete 3 plyšové hračky s velikostí 10 cm. Patří k nim plyšový králíček a 2 plyšové medvídky. Plyšové hračky pro miminko jsou laděny v příjemných barvách krémové, modré a růžové. Uvnitř každého plyšáka se nachází chrastítko, která nejmenším dětem pomůže orientovat se na vnější svět a pomůže jim s rozvojem sluchu. Dětské plyšové hračky jsou jemné, hebké a měkoučké k dětské pokožce. Každé miminko si velmi rychle oblíbí plyšáků Perle.

Hra s plyšovými hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti jsou vhodné i plyšáky Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy. Právě v takových barvách jsou laděny plyšové hračky v soupravě Perle. Při hračkách se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit. Doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • souprava 3 plyšových hraček
  • zajíček a 2 plyšové medvídky
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • velikost každého plyšáka 10 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • s chrastítkem
  • splňují nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°
  • nádherný francouzský dizajn
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu10 cm
Celková výška10 cm
Rozměry balení30,5*24,5*9 cm
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvabílá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...