Plyšové chrastítko zvířátko Les Amis Kaloo pískací 19 cm pro nejmenší 4 druhy

Popis produktu

Plyšová chrastítko Les Amis od Kaloo je jedinečné plyšové chrastítko vhodné pro nejmenší děti od narození. Hračka pro miminka má podobu milého zvířátka: žlutého kuřátka, bílé ovečky, strakaté kravičky nebo šedého oslíka. Plyšové chrastítko pro miminka má velikost 19 cm, každé nejmenší miminko si ho může chytit do své malé ručky a zahrát si s ním. Hračka pro miminka je vyrobena z jemného plyše, je měkká a hebká k dětské pokožce. Je maximálně bezpečná pro hru nejmenších dětí, zachycuje jejich jedinečnou vůni. Proto se nejmenší děti s ní cítí jistě a bezpečně v novém, zatím neprozkoumaném světě. Plyšové chrastítko pro nejmenší má podélný tvar, proto ho snadno chytí každé miminko. Plyšová hračka pro nejmenší obsahuje jemné chrastítko, které zaujme a upoutá pozornost každého miminka a pomůže mu při rozvoji sluchu. Zvířátko navíc při stlačení píská.

Plyšová chrastítko pro nejmenší má podobu plyšového zvířátka v jemném barevném provedení. U hračky není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývin každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i plyšová chrastítko Les Amis. Vyberte si plyšové chrastítko z naší nabídky: oslíka, kuřátko, kravičku nebo ovečku a svůj výběr napište do objednávky. Cena je za 4 kusy.

Dětské chrastítko se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C, aby se zachovala jeho barva a kvalita. Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček, které jsou inspirovány francouzským designem. Kvalita produktů a příjemné materiály jsou to, co dělá značku Kaloo tak výjimečnou. Každý výrobek Kaloo je vyroben s ohledem na potřeby miminek ve smyslu jejich rozvoje, zdraví a bezpečnosti. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci.

Vlastnosti

  • hebká plyšová hračka
  • jemné chrastítko, které píská
  • vhodné pro nejmenší děti od 0 narození
  • velikost 19 cm
  • jemné barvy
  • ideální na mazlení a rozvoj sluchu nejmenších dětí
  • praní při 30 °C
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • nádherný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry balení34*12*5 cm
Poznámka4 pcs
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...