Plyšové chrastítko zajíček Colors-Rattle Bracelets Kaloo s náramkem 12 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšové chrastítko zajíček s náramkem Colors-Rattle Bracelets je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 12 cm a je to zároveň náramek na dětskou ruku, takže ji miminko může mít celou dobu u sebe a zkoumat ji, hrát se s ní. Je provedena ve veselých pestrých barvách, dítě se s ní zabaví na dlouhou dobu. Plyšová hračka pro nejmenší obsahuje jemné chrastítko, které zaujme a upoutá pozornost každého miminka a pomůže mu při rozvoji sluchu. Hračka pro miminko je vyrobena z jemného plyše, je měkká a hebká k dětské pokožce, bezpečná pro hru nejmenších dětí, zachycuje jejich jedinečnou vůni a tak se při ní cítí jistě a bezpečně v tomto novém, zatím neprozkoumaném světě.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i plyšové chrastítko. Plyšové chrastítko pro nejmenší je provedené v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny při nejmenších dětech, protože nemají ještě úplně vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • velikost 12 cm
  • pestrobarevné provedení
  • ideální na mazlení a rozvoj sluchu nejmenších dětí
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné