Plyšové chrastítko kočička Maracas pro rozvoj smyslů miminka Stimuli Kaloo žluté 14 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Plyšové chrastítko kočička Maracas z kolekce Stimuli od francouzské společnosti Kaloo představuje skvělý dárek pro miminka již od narození. Speciálně navržená kočička ve spolupráci s dětskými terapeuty pomůže stimulovat a plně rozvíjet dětské smysly. Kočička ve žluto-bílém provedení je vyrobena z jemného a měkoučkého textilu a plyše, který je hebký k citlivé dětské pokožce. Při výrobě byly použity různé typy tkanin, které umožňují miminkům objevovat nové hmatové vjemy, kontrastní barvy rozvíjejí také zrak dítěte. Tělo kočičky je přizpůsobeno pro malé dětské ruce, dá se snadno uchopit a zatřást jím, čímž si dítě zlepšuje koordinaci ruka-oko a zároveň se stimuluje jeho sluch.

Měkké chrastítko zaujme pozornost vašeho dítěte, při manipulaci s ním si rozvíjí jemnou motoriku. Látková kočka s chrastítkem splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy, děti si s ním mohou bez obav hrát. U plyšové hračky se není třeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každý produkt Kaloo je testován, splňuje i ty nejvyšší standardy. Kočička se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C, bez použití bělidel a změkčovačů, aby se zachovala barva a kvalita hračky. Plyšová kočka z řady Stimuli podporuje dítě v rané fázi jeho vývoje prostřednictvím různých smyslových her.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Celková výška14 cm
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.