Plyšové chrastítko kuřátko Les Amis Kaloo pískací 19 cm z jemného plyše pro nejmenší krémově-žluté

Popis produktu

Plyšové kuřátko Les Amis od Kaloo je jedinečné plyšové chrastítko vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 19 cm, každé nejmenší miminko si ji může chytit do své malé ručky a zahrát se s ní. Hračka pro miminka je vyrobena z jemného plyše, je měkká a hebká k dětské pokožce. Je maximálně bezpečná pro hru nejmenších dětí, zachycuje jejich jedinečnou vůni. Proto se nejmenší děti při ní cítí jistě a bezpečně v novém, zatím neprozkoumaném světě. Plyšové chrastítko - kuřátko má podélný tvar, proto ji snadno chytí každé miminko. Plyšové kuřátko pro nejmenší obsahuje jemné chrastítko, která zaujme a upoutá pozornost každého miminka a pomůže mu při rozvoji sluchu. Kuřátko navíc při zmáčknutí píská.

Plyšové chrastítko pro nejmenší má podobu plyšového kuřátka, která má krémově-žlutou barvu. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i plyšové chrastítko Les Amis.

Dětské chrastítko se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, aby se zachovala její barva a kvalita. Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Kvalita produktů a příjemné materiály jsou to, co dělá značku Kaloo tak výjimečnou. Každý výrobek Kaloo je vyroben s ohledem na potřeby miminek ve smyslu jejich rozvoje, zdraví a bezpečnosti. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci.

Vlastnosti

  • hebká plyšová hračka
  • jemné chrastítko, která píská
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • velikost 19 cm
  • jemné barvy
  • ideální na mazlení a rozvoj sluchu nejmenších dětí
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu19 cm
Celková výška19 cm
ZvukovéAno
Barvažlutá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné