Plyšové bačkůrky medvídek Blue Denim-Booties Kaloo od 0 měsíců 10 cm v dárkovém balení modré

Popis produktu

Kaloo plyšové bačkůrky Blue Denim-Booties jsou hebké dětské bačkůrky vhodné pro nejmenší dětičky od 0 měsíců. Dětské bačkůrky mají velikost 10 cm, takže jsou ideální pro každé maličké miminko. Jsou vyrobeny z jemného a hebkého plyše. Krásná modrá barvu a veselý medvídek rozvíjí dětskou představivost, fantazii a podněcují jazykové a komunikační schopnosti. Plyšové bačkůrky pro nejmenší jsou zabalené v pěkném dárkovém balení, takže jimi můžete obdarovat své nejbližších bez starostí o dárkovou krabičku.

Ideálním doplňkem pro malé děti jsou právě plyšové bačkůrky v modré barvě, které jsou měkké a hebké k dětské pokožce, malé nožky ochrání a příjemně zahřejí. Boty pro miminka mají na vrchu pěkné plyšové zvířátko - medvídka, který miminko zabaví na dlouhou dobu. Při botách pro nejmenší se netřeba bát, že jejich děťátko bude ochutnávat nebo zkoumat jiným způsobem. Každý produkt Kaloo je totiž testován a splňuje i ty nejvyšší standardy, proto je hra, ale i ochutnávání dětmi maximálně bezpečné. Kaloo je splněným snem nejmenších dětí, dbá na jejich potřeby a touhy, proto se děti po celém světě cítí při plyšových hračkách a doplňcích Kaloo příjemně a bezpečně.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou plyšových hraček a doplňků s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky a doplňky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské boty se dají velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita pantoflíčků, pak je třeba nechat volně vysušit.

Vlastnosti

  • hebké měkké botičky z plyše
  • vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení se zvířátkem
  • velikost 10 cm, ideální pro každou dětskou nožku
  • v dárkovém balení
  • praní při 30 °
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu10*7*6 cm
Hmotnost18 g
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné