Plyšová zpívající zvířátka Colors Kaloo 12 cm v luxusním provedení

Popis produktu

Potěšte své nejmenší sadou plyšových zpívajících zvířátek Colors Kaloo. V akciové sadě se nacházejí 4 plyšové hračky, které vydávají melodie a každá z nich je vyhotovena z jemného plyše, díky čemuž jsou vhodné i pro novorozence. Pestrobarevná plyšová zvířátka s výškou 12 cm potěší každé malé miminko a rodiče zvýhodněnou cenou. Tyto plyšové hračky jsou měkké a nadýchané hračky, bezpečné pro hru nejmenší. Plyšové zvířátko zachycuje jedinečnou vůni děťátka, když si ji přivine, cítí se jistě a bezpečně v novém, zatím málo zkoumaném světě.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývin každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk. Nejmenší děti mají rády při hře a usínání jemné barvy, které je uklidňují. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu se plyšová zpívající zvířátka Colors rychle stanou oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění hračky pro nejmenší je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovačů, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu12 cm
Celková výška12 cm
Rozměry balení34*12*5 cm
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Note4 pcs
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.