Plyšová žirafa Couleurs Savane Doudou et Compagnie červená 30 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Oslavte příchod děťátka nádherným dárkem z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie. Plyšová žirafa Couleurs Savane je roztomilý dárek pro všechna miminka již od narození. Žirafa z měkkého a jemného plyše je oblečená v červených dupačkách a už jen pohled na ni si přímo říká o dotek a pohlazení. Tato žirafa vyrobená z toho nejměkčího materiálu přispívá ke správnému rozvoji smyslů děťátka. Roztomilá plyšová žirafa Couleurs Savane se velice rychle stane nejlepším společníkem vašeho miminka.

Plyšová žirafa Couleurs Savana Doudou et Compagnie je velká 30 cm, takže je jako stvořená k mazlení. Žirafka má hebké, měkké tělíčko, ke kterému se miminko přitulí a v přítomnosti této plyšové hračky najde komfort a útočiště. Plyšová žirafa Couleurs Savane představuje ideální dárek k narození miminka, ale také k narozeninám. Plyšová žirafa je připravena na to nejhorší zacházení a fleky od jídla, proto ji můžete prát v pračce při 30 °C na jemném cyklu, což jí opět navrátí eleganci. Žirafa Couleurs Savane splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je testována nezávislými, schválenými laboratořemi. Bez obav ji můžete vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

S příchodem nového tisíciletí vstoupila na trh první plyšová hračka na mazlení z dílny Doudou et Compagnie, čímž začala revoluce ve světě plyšových hraček. Francouzská značka Doudou et Compagnie totiž vkládá do citlivých dětských ručiček úžasnou hebkost již od roku 2000. V DNA značky je hluboce ukotvena kreativita a inovace, která je viditelná v každé měkoučké hračce. Doudou et Compagnie bude vaše děťátko provázet dětstvím již od prvních chvil a v jejich každodenním životě sehraje důležitou roli.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu30 cm
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.