Plyšová sovička Colors-Mini Musicals Kaloo zpívající 12 cm pro nejmenší zelená

Popis produktu

Kaloo plyšová sovička Colors-Mini Musicals je milé zvířátko vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců. Jelikož má veselou sytou zelenou barvu, upoutá jejich pozornost, protože děti v nejmladším věku vnímají jen ty nejvýraznější barvy. Má velikost 12 cm a tak ji děťátko snadno uchopí do své malé ručky, plyšová hračka pro nejmenší je lehká a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Sovička po zmáčknutí vydává zvuky jako opravdová sova, čímž je dítě zaujaté a orientuje se na vnímání nového vnějšího světa, dokáže rychleji identifikovat zvuky kolem sebe. Děti po narození vidí jen do malé vzdálenosti, proto je mašle na uvázání ideální součástí hračky, dá se uvázat prakticky kamkoliv. Houkající sovička pro miminka je měkká a nadýchaná hračka, kterou můžete uvázat nad dětskou postýlku, kočárek nebo autosedačku a tak ji má dítě blízko sebe a může se stát jeho věrným společníkem.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná právě měkká sovička Kaloo. Nejmenší děti reagují spíše na jasné a pestré barvy, proto se doporučují hračky hýřící barvami, které upoutají dětské oči už v prvních dnech po narození. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato plyšová hračka pro miminka se může díky jedinečnému provedení, pestrým barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob je praní při 30 °, pak je třeba nechat ji volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • velikost 12 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • vydává zvuky jako opravdová sova
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...