Plyšová sova Colors-My Sweet Doudou Owl Kaloo s kousátkem 25 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšová sovička Colors-My Sweet Doudou Owl je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 25 cm av horní části má praktickou šňůrku na zavěšení hračky nad postýlku nebo autosedačku. Plyšová hračka pro nejmenší je provedena ve veselých barvách, jedna noha sovičky je kousátko, které pomůže při růstu dětských zoubků. Hračka pro miminko zachycuje i jedinečnou vůni děťátka, což je důležité v prvních měsících života, aby se cítilo bezpečně, aby si uvědomovalo svou existenci ve světě. Plyšová sovička pro nejmenší je měkká a bezpečná hračka, jemná k citlivé dětské pokožce, při stisknutí šustí a tak pomáhá rozvoji dětského sluchu.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Plyšová sovička je provedená v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny při nejmenších dětech, protože nemají ještě úplně vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. V prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i plyšová sovička Kaloo.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše s kousátkem
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • velikost 25 cm
  • pestrobarevné provedení
  • při stisknutí šustí
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • ideální na hraní, rozvoj motoriky nejmenších dětí
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...