Plyšová myška na mazlení Mouse Carré Doudou Kaloo krémová 14 cm z jemného materiálu v dárkovém balení od 0 měsíců

Popis produktu

Plyšová myška na mazlení Mouse Carré Doudou od francouzské společnosti Kaloo představuje měkoučkou a hebkou hračku, která je vhodná pro každé miminko již od narození. Nádherná myška o výšce 14 cm má sametově jemné tělíčko, i nejmenší děti ji snadno uchopí a mazlí se s ní. Myška drží v tlapce žlutou čtvercovou přikrývku ozdobenou přírodním motivem s obrázkem švestek, takže okouzlí každé děťátko, pomůže mu rychleji usnout. Plyšová myška je vyrobena z recyklovaných materiálů a výplně z plastových láhví, je 100% ekologická, přičemž si zachovává tu nejvyšší kvalitu, je hebká k citlivé dětské pokožce. Získáte ji v dárkové krabičce, díky čemuž je vhodným dárkem při jakékoli příležitosti.

Edice Doudou představuje moderní plyšové mazlíčky, ideální pro dětské mazlení a objímání. Zachycují vůni dítěte, což je velmi důležité hlavně v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu s hračkou cítí bezpečně a útulně. U plyšové hračky se není třeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každý produkt Kaloo je testován, splňuje i ty nejvyšší standardy. Myšku z plyše lze velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C, bez použití bělidel a změkčovačů, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Celková výška14 cm
Barvakrémová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.