Plyšová myška Rouge Kaloo 19cm pro nejmenší hnědá

Popis produktu

Kaloo plyšová myška Rouge Kaloo z jemného měkkého plyše je krásné plyšové zvířátko vhodné pro nejmenší děti od 0 měsíců. Plyšová hračka myška má velikost 19 cm a díky své velikosti ji snadno děťátko uchopí do ručky. Jemné kakaově hnědé barevné provedení působí uklidňujícím dojmem a každé děťátko si při hračce z jemného měkkého plyše rádo pospinká. Dětská plyšová hračka je jemná, hebká a měkoučká k dětské pokožce, ideální na pro každé děťátko na tulení. Plyšová hračka pro děti z jemného měkkého plyše myška je snadná a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Zajímavostí této hebké plyšové hračky pro miminka je, že zachycuje jedinečnou vůni dítěte, což je velmi důležité hlavně v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně. Děti si prostřednictvím jemné měkké plyšové hračky myšky intenzivnější uvědomují svou existenci ve světě, mimo bříška maminky. Plyšová hračka pro nejmenší je nadčasová, je maximálně bezpečná a díky francouzské kvalitě může miminka provázet již od narození.

Hra s plyšovými hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná právě jemná měkká plyšová myška Kaloo. Nejmenší děti mají při usínání rady jemné uklidňující barvy, což splňuje i plyšová myška Kaloo, která je dostupná v příjemné barvě. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato dětská hračka se může díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem a oblíbeným společníkem každého nejmenšího děťátka.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30 °, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • měkká plyšová hračka myška
  • hebká hračka z jemného měkkého plyše
  • v příjemných barvách
  • vhodná pro nejmenší děti
  • velikost 19 cm
  • praní při 30 °, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • jedinečný francouzský dizajn
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu19 cm
Celková výška19 cm
Rozměry balení8*6,5*20 cm
Barvahnědá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné