Plyšová liška Paprika Fox XL Les Amis Kaloo rezavá 45 cm z jemného měkkého materiálu od 0 měsíců

Popis produktu

Plyšová liška Paprika Fox XL z edice Les Amis od francouzského Kaloo je nádherná hračka, vhodná pro všechny děti již od narození. Nadčasová liška s velikostí 45 cm je vyrobena z jemného plyše, díky čemuž je ideální pro hru nejmenších, je hebká k citlivé dětské pokožce. Nadýchaná plyšová hračka se stane nerozlučným společníkem každého dítěte, které si s ní bude přes den hrát a v noci mu pomůže rychleji usínat. Díky oranžovo-bílému barevnému provedení působí zvířátko realisticky, vytváří útulnou a radostnou atmosféru. Rovněž zachycuje jedinečnou vůni miminka, které se potom s hračkou cítí jistě a bezpečně, intenzivněji si uvědomuje svou existenci v novém světě.

Hra s plyšovými hračkami je základem pro správný vývin dětí, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti, rozvíjí jejich motoriku. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná právě měkoučká plyšová liška s pěkným modrým šátkem. S hračkou se není třeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovačů, aby se zachovala barva a kvalita hračky, pak je třeba nechat hračku volně usušit.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývinem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně.

Vlastnosti

  • liška z jemného plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné oranžovo-bílé provedení
  • velikost 45 cm
  • ideální mazlíček pro chlapce i dívky
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, pak volně usušit
  • špičkový francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu45 cm
Barvaoranžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...