Plyšová liška Gus the Fox Histoire d’Ours oranžová 28 cm v dárkovém balení od 0 měsíců

Popis produktu

Pomozte dětem vydat se na cestu životem ve společnosti té nejkrásnější plyšové hračky. Plyšová liška Gus the Fox z dílny francouzské značky Histoire d’Ours vaše miminko přivítá na tomto světě s jemností a láskou. Oranžová plyšová lištička je jako stvořená už pro miminka od narození, pomůže jim zvyknout si na nové prostředí. Jemná plyšová srst a okouzlující detaily se postarají o to, že liška se od prvního momentu stane osobním strážcem vašeho miminka. Plyšová liška Histoire d’Ours má velikost 28 cm a představuje dokonalou kombinaci tradice a modernosti.

Tělíčko plyšové lišky je nadýchané, mimořádně měkké a lehké, díky čemuž se stane věrným společníkem vašeho miminka. V přítomnosti této plyšové hračky najdou děti komfort a útočiště. Plyšová liška Gus the Fox je připravena na to nejhorší zacházení a fleky od jídla, proto ji můžete prát v pračce při 30 °C na jemném cyklu, což hračce opět navrátí eleganci. Plyšová liška Gus the Fox Histoire d'Ours k vám dorazí v krásném dárkovém balení, takže jí můžete obdařit čerstvě narozené miminko nebo narozeninového oslavence. Lištička je testována nezávislými, schválenými laboratořemi, takže ji můžete bez obav vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

Historie francouzské značky Histoire d’Ours se začala psát v roce 1985. Alain Joly tehdy vytvořil kolekci špičkových plyšových medvídků, která se stala součástí rodinné plyšové dílny. Roztomilé hračky Histoire d'Ours evokují magický, poetický a sladký svět raného dětství. Každá hračka pocházející z dílny značky Histoire d’Ours se může pochlubit dokonalostí ve výrobě, kde není nic ponecháno náhodě. Všechny plyšové hračky překypují něžností a jejich design se rodí v kreativních myslích designérů ve francouzské vesničce Taverny. Díky jejich nápadům si i vaše děti zachovají dětskou duši po celý život.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu28 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.