Plyšová kostka Colors-Activity Cube Kaloo s chrastítkem a zrcadlem 13 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšová kostka Colors-Activity Cube je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 13 cm a v horní části má praktické kolečko na zavěšení nad postýlku nebo autosedačku. Plyšová hračka pro nejmenší po zmáčknutí vydává šustivé zvuky, které zaujmou a upoutají pozornost každého miminka a pomohou mu při rozvoji sluchu. Sluch rozvíjí i jemné chrastítko uvnitř, zrcadlo na boční straně zas upoutá miminko, které může pozorovat svůj pohyblivý odraz a zabaví se tak na dlouhou dobu. Plyšová kostka pro nejmenší je měkká a bezpečná hračka, jemná k citlivé dětské pokožce.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i kostka pro miminko Kaloo Plyšová kostka je provedena v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny při nejmenších dětech, protože nemají ještě úplně vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Doporučený způsob čištění hračky pro nejmenší je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • velikost 13 cm
  • součástí je chrastítko, vydává také šustivé zvuky
  • pestrobarevné provedení
  • ideální na hraní a rozvoj sluchu nejmenších dětí
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu13 cm
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...