Plyšová kočka Meatball 44 Cats Smoby hrající 21 cm pro nejmenší od 0 měsíců

Popis produktu

Plyšová kočka Meatball z dílny francouzských návrhářů Smoby je originální dárek pro nejmenší, který stimuluje pozornost miminka již od narození. Populární kočička Meatball má povrch tělíčka z jemného a měkkého plyše, je jako stvořená na objímání a tulení se. Kulatá kočička ve žluto-zeleném tričku se stane nerozlučnou společnicí vašeho dítěte, se kterou se mu bude v noci snadněji usínat. Po stisknutí kočičky si chlapci i holčičky vyslechnou melodii z animované série 44 Cats, ve které je kočka Meatball klávesistkou ve skupině Buffycats. Miminka tato funkce zabaví na dlouhou dobu, dokáže je jednoduchým způsobem utišit a uklidnit.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i plyšová kočička Meatball. Je vyhotovena v něžných a příjemných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Kočička z plyše zároveň rozvíjí i dětskou fantazii a představivost.

Díky ní si miminka už v prvních momentech po narození trénují hmatovou citlivost, poznávají okolní prostor, spolu s ní se budou cítit sebejistější a vydrží jim dlouhá léta. Kočička má výšku 21 cm. Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Plyšové hračky Smoby splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria, jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu21 cm
Rozměry balení8*17*23 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvaoranžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...