Plyšová kočička Colors-Mini Chubbies Cherry Kaloo 12 cm v dárkovém balení pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšová kočička Colors-Mini Chubbies Cherry je pěkná dětská hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 12 cm, takže si ho každé miminko může přivinout, chytit do své malé ručky. Dětská hračka má veselé pestrobarevné provedení s obrázkem třešní v přední části. Plyšová kočička pro miminka je měkká nadýchaná hračka, která je jemná k dětské pokožce a bezpečná pro hru nejmenších dětí. Plyšová kočka Kaloo zachycuje jedinečnou vůni dítěte, které se ji naučí rozeznávat a tak se v novém neprozkoumaném světě cítí jistě a bezpečně. Plyšová hračka pro nejmenší je zabalena v krásném dárkovém balení, takže jí můžete obdarovat své nejbližší bez starostí o dárkovou krabičku.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i barevná kočička Kaloo. Nejmenší děti reagují nejprve na jasné a pestré barvy, jelikož jejich zrak na začátku není ještě zcela vyvinutý, proto se doporučují hračky hýřící barvami, které upoutají dětské oči už v prvních dnech po narození. Takovou hračkou je i plyšová kočička pro nejmenší s obrázkem třešní. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, pestrým barvám a hebkému povrchu se kočička může stát oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • velikost 12 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu12 cm
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...