Plyšová kočička pro rozvoj smyslů miminka Cat Tumbler Stimuli Kaloo zelená 16,5 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Plyšová kočička pro rozvoj smyslů miminka z kolekce Stimuli od francouzské společnosti Kaloo představuje vynikající dárek pro miminka již od narození. Speciálně navržená kočička ve spolupráci s dětskými terapeuty pomůže stimulovat a plně rozvíjet dětské smysly. Kočička v zeleno-bílém provedení je vyrobena z jemného a měkoučkého textilu a plyše, který je hebký k citlivé dětské pokožce. Uvnitř kočičky se skrývá malý zvoneček, který po jemném zatlačení stimuluje sluch dítěte. Při výrobě byly použity různé typy tkanin, které umožňují miminkům objevovat nové hmatové vjemy, kontrastní barvy a vzor včelího úlu rozvíjejí také zrak dítěte. Výška kočičky je 16,5 cm.

Měkká kočička zaujme pozornost vašeho dítěte, při manipulaci s ní si rozvíjí jemnou motoriku. Látková kočka splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy, děti si s ní mohou bez obav hrát. U plyšové hračky se není třeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každý produkt Kaloo je testován, splňuje i ty nejvyšší standardy. Kočička se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je ruční mytí s navlhčeným hadříkem, aby se zachovala barva a kvalita hračky. Plyšová kočička z řady Stimuli podporuje dítě v rané fázi jeho vývoje prostřednictvím různých smyslových her.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček a doplňků pro nejmenší děti s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Celková výška16,5 cm
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.