Plyšová koala na loutkové divadlo Doudou Amusette 3v1 Doudou et Compagnie modrá 30 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Kde bylo, tam bylo... byla jednou jedna plyšová koala a její nejoblíbenější miminko. Roztomilá plyšová koala Doudou Amusette 3v1 z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie není obyčejná plyšová hračka, je to hračka 3v1. Plyšová koala v krásných barvách stimuluje smysly miminka a přispívá ke správnému rozvoji i díky své jedinečné vlastnosti. Plyšová koala je totiž zároveň loutka na loutkové divadlo, jejímž prostřednictvím můžete dětem vyprávět před spaním kouzelné příběhy. Kromě toho ji můžete během několika vteřin přeměnit na rozkošnou tašku, která koalu ochrání.

Plyšová koala na loutkové divadlo Doudou Amusette 3v1 pocházející z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie o velikosti 30 cm, je jako stvořená k tulení a děťátko si s ní vytvoří spoustu krásných vzpomínek. Měkká a jemná koala je vyrobena z kvalitního, hebkého plyše a už od prvního momentu se stane skvělým kamarádem miminka. Roztomilá koala je vhodná pro miminka od narození, která si ji mohou pevně přivinout a usínat v jejím objetí.

Plyšový mazlíček je připraven na to nejhorší zacházení a fleky od jídla, proto jej můžete prát v pračce při 30 °C na jemném cyklu, což mu opět navrátí jeho eleganci. Plyšová koala v modré barvě se vzorovanou taškou splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je testována nezávislými, schválenými laboratořemi. Bez obav ji můžete vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

S příchodem nového tisíciletí vstoupila na trh první plyšová hračka na mazlení z dílny Doudou et Compagnie, čímž začala revoluce ve světě plyšových hraček. Francouzská značka Doudou et Compagnie totiž vkládá do citlivých dětských ručiček úžasnou hebkost již od roku 2000. V DNA značky je hluboce ukotvena kreativita a inovace, která je viditelná v každé měkoučké hračce. Doudou et Compagnie bude vaše děťátko provázet dětstvím již od prvních chvil a v jejich každodenním životě sehraje důležitou roli.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu30 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.