Plyšová koala na loutkové divadlo Yoca le Koala Doudou et Compagnie modrá 25 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Kde bylo, tam bylo... byla jednou jedna plyšová koala a její nejoblíbenější miminko. Roztomilá plyšová koala z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie není obyčejná plyšová hračka, je to hračka 2v1. Plyšová koala Yoca le Koala v krásných odstínech modré barvy stimuluje smysly miminka a přispívá ke správnému rozvoji i díky své jedinečné vlastnosti. Plyšová koala je totiž zároveň loutka na loutkové divadlo, jejímž prostřednictvím můžete dětem vyprávět před spaním kouzelné příběhy.

Plyšová koala na loutkové divadlo Yoca le Koala pocházející z dílny francouzské značky Doudou et Compagnie o velikosti 25 cm je jako stvořená k tulení a děťátko si s ní vytvoří spoustu krásných vzpomínek. Měkká a jemná koala je vyrobena z kvalitního, hebkého plyše a už od prvního momentu se stane skvělým kamarádem miminka. Barevná koala je vhodná pro miminka od narození, která si ji mohou pevně přivinout a usínat v jejím objetí.

Plyšový mazlíček je připraven na to nejhorší zacházení a fleky od jídla, proto jej můžete prát v pračce při 30 °C na jemném cyklu, což mu opět navrátí jeho eleganci. Plyšová koala v okouzlující barevné kombinaci splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je testována nezávislými, schválenými laboratořemi. Bez obav ji můžete vložit do dětských dlaní, kam právem patří.

S příchodem nového tisíciletí vstoupila na trh první plyšová hračka na mazlení z dílny Doudou et Compagnie, čímž začala revoluce ve světě plyšových hraček. Francouzská značka Doudou et Compagnie totiž vkládá do citlivých dětských ručiček úžasnou hebkost již od roku 2000. V DNA značky je hluboce ukotvena kreativita a inovace, která je viditelná v každé měkoučké hračce. Doudou et Compagnie bude vaše děťátko provázet dětstvím již od prvních chvil a v jejich každodenním životě sehraje důležitou roli.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu25 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.