Plyšová deka Colors-Activity Playmate Ladybug Kaloo multifunkční s hrazdičkou pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo multifunkční deka Colors-Activity Playmate Ladybug je jemná plyšová deka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Proč multifunkční? Na dece najdete mnoho zajímavých částí, díky čemuž se na ní děti budou bez nudy hrát po celý den. Pomocí hrazdy se děťátko může samo zvedat a učit se sedět. Na hrazdě jsou zavěšeny všelijaké pestrobarevné hračky s chrastítkem, zrcadlem a vydávají šustivé zvuky. To vše může pomoci při rozvoji dětského sluchu, orientuje ho to na vnější svět a vnější podněty. S průměrem 110cm je vhodná na hraní, ale i odpočinek pro všechny maličké děti, má tvar pestrobarevné veselé berušky.

Deka na hraní má veselé barvy, protože nejmenší děti nevnímají úplně všechny barvy spektra, v prvních pár týdnech reagují pouze na ty nejvýraznější barvy. Při dece se netřeba bát případného dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každý výrobek Kaloo je přísně testován a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připraven. V prvních týdnech života dítěte je zvýšená hmatová citlivost dětí, dítě reaguje na každý dotek, na každý nový povrch a na vzbuzení a rozvoj této citlivosti je vhodná i deka pro miminko Kaloo, která je vyrobena z najjemnešieho plyše a je hebká k dětské pokožce.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček a doplňků na spaní a koupání s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Hračky pro miminka Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček a doplňků je důkladně kontrolován, všechny musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětská deka pro nejmenší se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita deky je třeba vyhnout se namáčení a ručnímu praní.

Vlastnosti

  • jemná měkká deka z plyše s hrazdičkou a hračkami s chrastítkem, zrcadlem
  • průměr 110cm
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • chrastítko a šustění rozvíjejí dětský sluch
  • pomocí hrazdy se dítě učí sedět
  • v zrcadle dítě pozoruje svůj pohyblivý odraz, zajímá se o vnější svět
  • pestrobarevné provedení
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • unikátní francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu110 cm
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.