Plyšová housenka Colors-My Swinging Caterpillar Kaloo s chrastítkem a kousátkem 25 cm pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšová vibrující housenka Colors-My Swinging Caterpillar je pěkná plyšová hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 25 cm a v horní části má praktické kolečko na zavěšení hračky nad postýlku nebo autosedačku. Plyšová hračka pro nejmenší je provedena ve veselých barvách, spodní část housenky je kousátko. Plyšová housenka pro nejmenší po stisknutí vibruje, což určitě zaujme každé miminko a pomůže mu to při rozvoji motoriky. Rozvoji sluchu zas pomůže chrastítko uvnitř housenky. Hračka pro miminka zachycuje i jedinečnou vůni děťátka, což je důležité v prvních měsících života, aby se cítilo bezpečně, aby si uvědomovalo svou existenci ve světě. Plyšová housenka je měkká a bezpečná hračka, jemná k citlivé dětské pokožce.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Plyšová housenka je provedena v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny při nejmenších dětech, protože nemají ještě úplně vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i plyšová housenka pro nejmenší děti Kaloo.

Francouzská společnost se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Hračka pro nejmenší se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • velikost 25 cm
  • pestrobarevné provedení
  • má v sobě chrastítko a kousátko, po stisknutí vibruje
  • ideální na hraní, rozvoj motoriky a sluchu nejmenších dětí
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu25 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...