Plenky pampersky 10 kusů Mon Grand Poupon Corolle pro 36-42 cm panenku

Popis produktu

Originální plenky pro panenku Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle jsou nezbytným doplňkem, který vašemu děťátku při hře s panenkou nesmí chybět. Jako jediný eshop na trhu zpestříme hru vašich dětí s panenkou Corolle tímto jedinečným doplňkem, který připomíná skutečné plenky pro miminko. Sada 10 realisticky působících plen pro panenku o velikosti 36-42 cm je ve stylu pampers a pozvedne každou hru s panenkou na vyšší úroveň. Přebalování panenky Corolle nebylo ještě nikdy jednodušší a zábavnější a díky 10 plenkám mohou tuto činnost děti opakovat znovu a znovu.

Dokonale propracované detaily a prvotřídní materiály plenek pro panenku Mon Grand Poupon jsou příjemné na dotek a zpestří každou hru s panenkou. Ta rozvíjí dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti a děti přibližuje světu dospělých. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • 10 plenek pro panenku
  • pro panenky s velikostí 36-42 cm
  • od 3 let
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení15*15*10 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,02 kg
Barvabílá
Vhodné pro panenku36 - 42 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.