Plechový kbelík Natur' Janod zelený

Popis produktu

Janod zelené plechové vědro Natur' je pěkná outdoorová hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Plechové vědro má přírodní zelenou barvu s obrázkem muchomůrky, která se zalíbí každému malému zahradníkovi. Tato hračka je ideální pro všechny kluky i holky, kteří mají rádi hraní se venku. Dětské plechové vědro je ideální pomůcka pro děti do zahrádky nebo kdekoliv venku. Velmi se hodí pro usilovné a pracovité děti, které chtějí pomoci rodičům v zahrádce. Je to nadčasová hračka a zároveň velký pomocník pro děti, který se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitního plechu a zdravotně nezávadných barev a laků.

Hračky z plechu jsou maximálně přizpůsobeny na dětské hry venku, protože jsou vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů. Rovněž jsou ošetřeny bezpečnými barvami a laky, takže se při dětských hrách nemusíte bát o své ratolesti. Všechny hračky Janod  mají jistý edukační charakter, přispívají k mentálnímu, ale i fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací dítěte s kbelíkem se rozvíjí jemná dětská motorika. Dítě má velký pocit odpovědnosti, pokud mu je přidělen nějaký kousek zahrady, o který se má samo starat. Kbelík pro děti je na to skvělým prostředkem. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu je plechová hračka Janod nadčasová, bude pěkná a atraktivní pro děti i po několika letech.

Janod vyvíjí kvalitní hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • plechové vědro ideální na hraní venku
  • ze zdravotně nezávadných materiálů
  • vhodné pro děti od 3 do 8 let
  • v krásné přírodní zelené barvě
  • rozvíjí jemnou dětskou motoriku
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu16*16*12 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...