Plážový tenis set The Ultimate Spiderman Mondo s 2 raketami a míčkem

Popis produktu

Mondo souprava na plážový tenis The Ultimate Spiderman od italského výrobce pro chlapce od 3 let je set dvou raket s průměrem 22 cm a míček. Tenisový set zaručí dlouhé chvíle zábavy v parku, na zahradě či pláži a určitě ho využijete na dovolené či výletu. Míček se dobře odráží, je snadno viditelná a plave na vodě. Rakety na plážový tenis mají krásnou modrou barvu a potisk komiksového hrdiny Spiderman. Tenisové rakety dobře padnou do ruky, nekloužou a jsou lehké, dobře se jimi manipuluje.

Plážový tenis je relativně nový sport a jde o kombinaci tenisu, plážového volejbalu a badmintonu. Může se hrát na hřišti pro plážový volejbal se sítí, ale i bez sítě, kdekoliv v přírodě. Oficiální pravidla hry přímo vycházejí z tenisu - dva (nebo čtyři) hráči hrají proti sobě, každý má vyhrazený svůj prostor a cílem je vstřelit míček na soupeřovu stranu hrací plochy tak, aby ji nestihl odrazit. Plážový tenis se hraje na dva vítězné sety, bodování je jako v tenise. Neoficiálně pravidla hry jsou jakékoliv, jaké vás budou bavit.

Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních hraček z plastů, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii plážový tenis pro děti. Při výrobě hraček Mondo jsou dodržovány všechny přísné bezpečnostní kritéria stanovená Evropskou unií. Udělejte dětem radost a pobavte se spolu při plážovém tenise.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodItaly
Rozměry produktu22 cm Ø
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné