Plážový tenis A.S. Roma Mondo s 2 raketami a míčkem červený

Popis produktu

Sada na plážový tenis A.S. Roma od výrobce Mondo je vhodný pro děti od 3 let. Set na plážový tenis obsahuje 2 rakety s průměrem 22 cm a míček. Tenisový set zaručí dlouhé chvíle zábavy v parku, na zahradě či pláži a určitě ho využijete na dovolené či výletu. Míček se dobře odráží, je snadno viditelná a plave na vodě. Rakety na plážový tenis mají výraznou červenou barvu v kombinaci se žlutou a potisk fotbalového klubu A.S. Roma. Tenisové rakety dobře padnou do ruky, nekloužou a jsou lehké, dobře se jimi manipuluje.

Plážový tenis je relativně nový sport a jde o kombinaci tenisu, plážového volejbalu a badmintonu. Může se hrát na hřišti pro plážový volejbal se sítí, ale i bez sítě, kdekoliv v přírodě. Oficiální pravidla hry přímo vycházejí z tenisu - dva (nebo čtyři) hráči hrají proti sobě, každý má vyhrazený svůj prostor a cílem je vstřelit míček na soupeřovu stranu hrací plochy tak, aby ji nestihl odrazit. Plážový tenis se hraje na dva vítězné sety, bodování je jako v tenise. Neoficiálně pravidla hry jsou jakékoliv, jaké vás budou bavit.

Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních hraček z plastů, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii plážový tenis pro děti. Při výrobě hraček Mondo jsou dodržovány všechny přísné bezpečnostní kritéria stanovená Evropskou unií. Udělejte dětem radost a pobavte se spolu při plážovém tenise.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
Rozměry produktuØ 22 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné