Plážový tenis Jednorožec Unicorn Mondo 2*22 cm rakety a míček

Popis produktu

Dětský plážový tenis Unicorn od italského výrobce Mondo představuje ideální způsob, jak mohou děti od 3 let trávit svůj volný čas. Rakety v růžovém provedení s motivem Jednorožce a nápisem be Unique si oblíbí chlapci a zejména holčičky. Tenisová souprava pro děti sestává ze dvou raket s průměrem 22 cm a modrého míčku. Tenisový set zaručí dlouhé chvíle zábavy v parku, na zahradě či na pláži a určitě ho využijete na dovolené či výletu. Míček se dobře odráží, je snadno viditelný a plave na vodě.

Tenisové rakety dětem dobře padnou do ruky, nekloužou, a jsou lehké. Plážový tenis je relativně nový sport a jde o kombinaci tenisu, plážového volejbalu a badmintonu. Může se hrát na hřišti pro plážový volejbal se sítí, ale i bez sítě kdekoli v přírodě. Oficiální pravidla hry přímo vycházejí z tenisu – dva (nebo čtyři) hráči hrají proti sobě, každý má vyhrazený svůj prostor a cílem je vstřelit míček na soupeřovu stranu hrací plochy tak, aby ho nestihl odrazit.

Plážový tenis se hraje na dva vítězné sety, bodování je jako v tenise. Neoficiální pravidla hry jsou jakákoliv, jaká vás budou bavit. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních hraček z plastů, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii plážový tenis pro děti. Při výrobě hraček Mondo jsou dodržována všechna přísná bezpečnostní kritéria stanovená Evropskou unií. Udělejte dětem radost a pobavte se spolu při plážovém tenise.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodItaly
Rozměry produktu2*22 cm
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.