Plážový tenis Fantasy Mondo 2 rakety a míček

Popis produktu

Dětský plážový tenis Fantasy od italského výrobce Mondo je ideální pro krácení volného času na pláži či doma na dvoře. Rakety s motivem dětského plážového tenisu, jsou vhodné pro dívky i chlapce od 3 let. Tenisová souprava pro děti sestává ze dvou raket s průměrem 22 cm a míčky. Tenisový set zaručí dlouhé chvíle zábavy v parku, na zahradě či na pláži a určitě ho využijete na dovolené či výletu. Míček se dobře odráží, je snadno viditelný a plave na vodě.

Rakety na plážový tenis jsou vyráběny ve 3 barevných variantách: zelené, růžové a modré, takže si můžete vybrat, který typ raket se hodí pro vaše děti. Uvedená cena platí jen pro 2 rakety a 1 míček. Tenisové rakety dobře padnou do ruky, nekloužou a jsou lehké, dobře se nimi manipuluje. Plážový tenis je relativně nový sport a jde o kombinaci tenisu, plážového volejbalu a badmintonu. Může se hrát na hřišti pro plážový volejbal se sítí, ale i bez sítě kdekoli v přírodě. Oficiální pravidla hry přímo vycházejí z tenisu – dva (nebo čtyři) hráči hrají proti sobě, každý má vyhrazen svůj prostor a cílem je vstřelit míček na soupeřovu stranu hrací plochy tak, aby ji nestihl odrazit.

Plážový tenis se hraje na dva vítězné sety, bodování je jako v tenise. Neoficiální pravidla hry jsou jakákoliv, jaká vás budou bavit. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních hraček z plastů, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii plážový tenis pro děti. Při výrobě hraček Mondo jsou dodržovány všechna přísná bezpečnostní kritéria stanovená Evropskou unií. Udělejte dětem radost a pobavte se spolu při plážovém tenise.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodItaly
Rozměry produktu2*22 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.