Krycí plachta Weather Cover ground level trampoline rectangular Exit Toys pro trampolíny o rozměru 305*519 cm

Popis produktu

Krycí plachta Weather Cover od holandské značky Exit Toys je určena pro všechny trampolíny Exit Toys o rozměrech 305*519 cm. Kvalitní krycí plachta zajistí povrch trampolíny před nepříznivým počasím a zároveň zvyšuje její životnost. Krycí plachtu ocení každý majitel, který nechává trampolínu během zimy na zahradě a chce ji ochránit před sněhem, deštěm, ledem nebo nadměrným UV zářením.

Montáž krycí plachty je velmi jednoduchá, součástí balení je sada kotevních kolíků, kterými upevníte plachtu do země. Drenážní otvory na plachtě umožňují nadbytečné vodě odtékat a zároveň jsou vybaveny síťkou, takže je trampolína chráněna před nečistotami.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Trampolíny se vyznačují originálním holandským vzhledem a nejvyšší kvalitou, vydrží ve vaší zahradě dlouhá léta a poskytnou zábavu celé rodině!


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu305*519 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.