Dřevěné plachetnice do vody Sailing Boat Eichhorn s textilní plachtou 11 cm délka od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné plachetnice do vody Sailing Boat od německé značky Eichhorn překvapí a potěší všechny malé děti od 24 měsíců, které si rády hrají na námořníky. Dřevěné plachetnice jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva s jemným povrchem v zeleném a oranžovém barevném provedení. Sada 2 plachetnic dokáže plavat na vodě, takže si je dítě může směle vzít i do vany a koupat se s nimi. Jejich plachty jsou vyrobeny z kvalitní bavlny, které po každé plavbě dokážou rychle uschnout. Délka každé plachetnice je 11 cm.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální plachetnice v krásných barvách pomohou dětem s rozvojem fantazie a kreativity. Klasické dřevěné hračky se těší rostoucí popularitě a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Zahrají si na piráty, námořníky, vymýšlejí si vlastní dobrodružné příběhy. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • souprava 2 plachetnic z kvalitního dřeva
  • textilní plachty
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu11 cm
Rozměry balení41*24*25 cm
Celková délka11 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.