Pizza v kufříku 100% Chef Écoiffier s doplňky od 18 měsíců

Doprava zdarma Doprava zdarma
Výrobce: Écoiffier Kategorie: Nádobí a doplňky do kuchyňky Kód: ECO2589
349 Kč
239
Do seznamu přání
Popis produktu

Pizza v kufříku 100% Chef je moderní plastová hračka, se kterou se výborně zabaví chlapci i holčičky od 18 měsíců. V praktickém, průhledném kufříku v červeném provedení, si děti najdou dílky pizzy, kráječ, vidličku, nožík, talířek, salátové listy, kelímek s brčkem, láhev na dochucování, naběračka a nanuk. Všechny tyto skvělé doplňky si malí mlsouni snadno uloží do kufříku a mohou si je vzít na výlety, dovolené, na návštěvy kamarádů a podobně. Pestrobarevné doplňky Écoiffier se výborně hodí k dětským kuchyňkám Écoiffier, ale děti se s nimi zabaví i samostatně ve svých dětských pokojíčcích.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob, jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. Dále se prostřednictvím pizza soupravy rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Rozměry kufříku jsou 18*7*24 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu18*7*24 cm
Hmotnost0,27 kg
Barvačervená

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...