Pískoviště stolek na vodu a písek Écoiffier s 10 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Stolek na vodu a písek Écoiffier je krásná dětská hračka, se kterou se zabaví všechny malé děti od 18 měsíců. Stolek na písek a vodu je vyhotoven v nádherné červeno-modro-zelené kombinaci, která zaujme každé dítě na první pohled. Stolek na zahradu nabízí bohatou sadu doplňků: konvičku, lopatku, hrabičky, kyblík, sítko na písek a různé bábovičky. Stolek se podobá dětskému hradu a tento dojem umocňuje i strážní věž s vodními mlýny, přes které může dítě směle lít vodu. Jednotlivé části stolku jsou odnímatelné, dítě může stolek naplnit vodou nebo pískem.

Jednotlivé části stolku jsou odnímatelné a snadno se přizpůsobí potřebám dítěte. Stolek na vodu a písek je vyhotoven z kvalitního a odolného plastu. Rozměry tohoto multifunkčního dětského stolku jsou 50*37*66 cm. Celková výška stolku je 66 cm. Při hře se stolkem se u dětí rozvíjí fantazie a představivost, také jemná motorika. Je to skvělá hračka na dětské pískoviště, do zahrad a dvorů. Rodiče mohou stolek jednoduše sbalit a vzít na dovolenou u moře. S hračkou se zabaví i několik dětí, sourozenci i kamarádi.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*37*66 cm
Celková výška66 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,9 kg
Barvamodrá,červená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.