Pískoviště Sandy BIG s krytem a vodní dráha Mountain Lake Aquaplay s horskou jeskyní od 12 měs

Popis produktu

V setu hraček BIG a Aquaplay najdete 2 zábavné hračky na zahradu: pískoviště Sandy BIG a vodní dráhu AquaPlay Mountain Lake. Hračky za zvýhodněnou cenu potěší nejen vaše děti, ale i vaši peněženku. Připravte se na největší dobrodružství s vodní hrou AquaPlay. Vodní dráha skvěle zapadne na dvůr, a dětem spolu s pískovištěm vytvoří království, kde stráví dlouhé hodiny hrou.

Dětské pískoviště Sandy BIG s krytem a objemem 239 litrů

Pískoviště Sandy značky BIG je jedna z nejpopulárnějších hraček v dané řadě. Pískoviště německého výrobce BIG pojme 389 kg písku a je vybaveno krytem proti nečistotám. Pískoviště v zelené barvě je ve tvaru klasického čtverce s vnějšími rozměry 138*138*27 cm, vnitřní rozměry jsou 100*100 cm. Pískoviště vhodné od 12 měsíců je prakticky řešeno, abyste jej mohli během několika sekund složit a v případě, že ho chcete přesunout na jiné místo, ho můžete opět rychle rozložit. Součástí balení je skládací kryt, ve kterém jsou vyryty dráhy, takže dítě si může v pískovišti hrát i s autíčky. V případě, že napustíte dráhy vodou – budou sloužit jako kanály pro plavbu lodí. Kryt je na pískovišti mimořádně důležitý, zabraňuje špinění zvířat do herního prostředí dítěte a nepropustí nafoukané nečistoty do písku.

Dítě se dokáže hrou v pískovišti zabavit na dlouhé hodiny. Pískoviště má všechny hrany oblé, takže dítě si při hře neublíží. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě, že chcete pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše ho rozeberete, otřete vlhkým hadříkem a je čisté a připravené k uložení. Dětské pískoviště Sandy BIG je chráněno UV stabilizátory, takže hračka léty neztratí na kráse barev, ani když na ni bude pražit slunce. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Pískoviště je vyrobeno z kvalitního a stabilního plastu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Velké pískoviště je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake s jeskyní, skluzavkou, přehradou a 2 figurkami od 3–7 let

Vodní dráha Mountain Lake je originální vodní hračka pro děti od 3 do 7 let. Dětský vodní systém na hraní obsahuje skluzavku, horské jezírko, člun, loďku a 2 zvířátka. Děti se s vodní hrou AquaPlay učí o fyzikálních principech vody.

  • edukační hra s vodou
  • rozměry 126*8*35 cm
  • přehrada
  • vodní kolo
  • vodní pumpa
  • člun a loďka
  • 2 zvířátka
  • kvalitní gumové těsnění
  • ekologický odolný plast
  • dá se rozšířit díky doplňkům, konektorům a náhradnímu těsnění

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Už od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu138*138*27 cm
Celková výška27 cm
Rozměry balení117*60*41 cm
Celková délka138 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,8 kg
Nosnost383 kg
Objem239 l
Poznámka383 kg sand
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...