Pískoviště dvoudílné Watershell Green BIG mušle 2*100 l na vodu a písek 88*88*21 cm zelené od 18 měsíců

Popis produktu

Dvoudílné pískoviště Watershell Green od německého výrobce BIG je vynikající zahradní hračka pro chlapce a holčičky již od 18 měsíců. Krásné pískoviště je vyhotoveno ve tvaru zelené mušle, má dva samostatné díly, které lze naplnit vodou či pískem, takže snadno svému dítěti vytvoříte kromě pískoviště i bazének. Každá část pískoviště má objem 100 l, která pojme 100 kg písku nebo 100 litrů vody. Dvoudílné pískoviště má rozměry ve složeném stavu 88*88*20 cm.

Dítě se dokáže hrou v pískovišti zabavit na dlouhé hodiny. Pískoviště má všechny hrany oblé, takže dítě si při hře neublíží. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě, že chcete pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše ho otřete vlhkým hadříkem a je čisté – připravené na uložení. Pískoviště je chráněno UV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když na ni budou dopadat sluneční paprsky. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů.

Dvoudílné pískoviště BIG je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu88*88*20 cm
Celková výška20 cm
UV filterAno
Hmotnost2,1 kg
Objem L100 kg sand or 100 liter water
Note2 x
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.