Pískoviště ekologické mušle Simple Sand Pit Green Smoby 35 cm pro malé prostory od 18 měsíců

Popis produktu

Ekologické pískoviště Mini Sand Pit od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Modré pískoviště je díky svým kompaktním rozměrům 35*35 cm jako stvořené do malých prostor – děti jej mohou využít při hře v interiéru i exteriéru. Pískoviště je vyrobeno ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 50 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí.

Multifunkční pískoviště lze během horkých letních dnů využít i jako bazének – napustí se vodou a děti se v něm osvěží. Kompaktní pískoviště Mini Sand Pit lze v případě potřeby snadno využít i na balkoně či terase. Oblé hrany pískoviště zajistí dětem při hře bezpečnost, povrch pískoviště je příjemný na dotek. Hračky z kolekce Smoby Green se vyznačují rovnež kvalitou a odolností jako klasické plastové hračky, snižují míru odpadů a zároveň vedou děti k ochraně životního prostředí.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti v každém věku. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu35*35*9 cm
Celková výška9 cm
Rozměry balení35*35*9 cm
Balení v kartonu A/NAno
Průměr35 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.