Pískoviště ekologické mušle s bábovičkami Mini Sand Pit Green Smoby s konvičkou a lopatka s hrabičkami 35 cm pro malé prostory od 18 měsíců

Popis produktu

Ekologické pískoviště Mini Sand Pit a sada hraček od francouzského výrobce Smoby potěší chlapce a dívky od 18 měsíců. Modré pískoviště je díky svým kompaktním rozměrům 35*35 cm jako stvořené do malých prostor – děti jej mohou využít v interiéru i exteriéru. Pískoviště je vyrobeno ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 52 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Oblé hrany pískoviště zajistí dětem při hře bezpečnost, povrch pískoviště je příjemný na dotek.

Spolu s pískovištěm získají vaše děti také 5 doplňků, se kterými bude práce s pískem mnohem jednodušší. Potěší je konvička na zalévání, bábovičky ve tvaru lodičky a motýla, hrabičky a lopatka. Multifunkční pískoviště lze během horkých letních dnů využít i jako bazének – napustí se vodou a děti se v něm osvěží. Kompaktní pískoviště Mini Sand Pit lze v případě potřeby snadno využít i na balkoně či terase. Hračky z kolekce Smoby Green se vyznačují stejně kvalitou a odolností jako klasické plastové hračky, snižují míru odpadů a zároveň vedou děti k ochraně životního prostředí.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti v každém věku. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu35*35*9 cm
Celková výška9 cm
Rozměry balení35*35*9 cm
Balení v kartonu A/NAno
Průměr35 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.