Pískoviště ekologické mušle sada 2 kusů s bábovičkami Double Mini Sand Pit Green Smoby s konvičkou a lopatka s hrabičkami pro malé prostory od 18 měsíců

Popis produktu

Ekologické pískoviště Double Mini Sand Pit od francouzského výrobce Smoby zaujme každé dítě od 18 měsíců. Modré pískoviště ve tvaru mušle se skládá ze 2 kusů, takže lze jednoduše zavřít. Každý díl pískoviště má rozměry 35*35 cm, přičemž celková výška dílu je 9 cm. Díky svým kompaktním rozměrům se vejde i do malých prostor – děti jej využijí v interiéru i exteriéru. Pískoviště je vyrobeno ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 52 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Oblé hrany pískoviště zajistí dětem při hře bezpečnost, povrch pískoviště je příjemný na dotek.

Spolu s pískovištěm získají vaše děti i 5dílnou sadu nářadí, se kterým bude práce s pískem mnohem jednodušší. Těšit se mohou na konvičku na zalévání, bábovičky ve tvaru lodičky a motýla, hrabičky a lopatku. Multifunkční pískoviště lze během horkých letních dnů využít i jako bazének – napustí se vodou a děti se v něm příjemně osvěží. Kompaktní pískoviště Mini Sand Pit lze v případě potřeby snadno využít i na balkoně či terase. Hračky z kolekce Smoby Green se vyznačují stejně kvalitou a odolností jako klasické plastové hračky, snižují míru odpadu a zároveň vedou děti k ochraně životního prostředí.

Smoby je přední francouzský výrobce hraček pro děti v každém věku. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu70*35*9 cm
Celková výška9 cm
Rozměry balení35*35*9 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.