Pískoviště dvoudílné Mušle Watershell Green BIG objem 2*20 kg na vodu a písek 74*88*21 cm zelené od 18 měsíců

Popis produktu

Dvoudílné pískoviště Mušle Watershell Green od německého výrobce BIG je skvělá zahradní hračka pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Originální pískoviště je vyhotoveno ve tvaru zelené mušle, skládá se ze dvou samostatných dílů, které lze naplnit vodou či pískem. Multifunkční pískoviště tak dokážou děti využívat i jako malý bazének během horkých letních dnů. Do každého dílu pískoviště se vejde maximálně 20 kg písku. Dvoudílné pískoviště má rozměry ve složeném stavu 74*88*21 cm.

Dítě se dokáže hrou v pískovišti zabavit na dlouhé hodiny. Pískoviště má všechny hrany oblé, takže dítě si při hře neublíží. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě, že chcete pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše jej otřete vlhkým hadříkem a je čisté – připravené k uložení. Pískoviště je chráněno UV filtrem, takže si zachová své krásné barvy i po dlouhé době. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů.

Dvoudílné pískoviště BIG je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu74*88*21 cm
Objem L2*20 kg (piesok)
Barvazelená
Set produktůNe
gift SS2024ECO0304 Formičky do piesku
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.