Pískoviště cedrové s krytem Aksent wooden sandpit Exit Toys objem 45 kg s 2 nádobami o objemu 16 litrů/32 kg

Popis produktu

Cedrové pískoviště s krytem Aksent od holandské značky Exit Toys je kompaktní pískoviště o rozměrech 94*77 cm, takže v zahradě nezabírá moc místa. Originální pískoviště je vybaveno 2 zelenými nádobami z kvalitního plastu, do kterých si mohou děti napustit vodu během horkých letních dnů. Na bočních stranách pískoviště jsou vytvořeny lavičky, na které se chlapci a dívky mohou pohodlně posadit při stavbě hradů, tunelů a modelování mokrého písku. Nádoby na vodu lze po každé hře z pískoviště vyjmout a vyčistit. Dřevěný kryt na pískoviště zajistí, že se do písku a vody nedostanou žádné nečistoty a snadno jím přikryjete pískoviště na noc.

Celková výška pískoviště je 20 cm a jeho váha je 13 kg. Objem pískoviště je 45 kg a do zelených nádob se vejde přibližně 16 litrů/32 kg vody. Dřevěná pískoviště Exit Toys jsou vyráběna z prvotřídního cedrového dřeva s certifikací FSC 100%, které je získáváno těžbou v souladu s přísnými standardy lesního hospodářství. Cedrové dřevo se neodštěpuje, vyznačuje se vysokou odolností vůči dešti a nepříznivým povětrnostním podmínkám, proto skvěle odolává i hnilobě. Pískoviště nemusíte před použitím ošetřovat, stačí ho jen sestavit a dítě si v něm může ihned hrát i se svými sourozenci a kamarády, přičemž si rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a představivost.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71, FSC. Dřevěná pískoviště z cedru se vyznačují originálním holandským vzhledem a umožňují dětem trávit čas na čerstvém vzduchu, kreativně se rozvíjet a vytvářet si pozitivní vztah k přírodě. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu94*20*77 cm
Celková výška20 cm
Hmotnost13 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.