Pískoviště borovicový stůl s krytem Aksent Sandtable Exit Toys extra velké s objemem 210 kg

Popis produktu

Dřevěné pískoviště stůl s krytem Aksent od holandské značky Exit Toys představuje vynikající dárek pro všechny děti již od 3 let. Pískoviště o objemu 210 kg je vyrobeno z prvotřídního borovicového dřeva, které pochází přímo ze Skandinávie. Stůl na písek stojí na 4 robustních nohách, umožňuje přístup ze všech stran, takže si s ním zahraje i několik dětí. Využijí ho v zahradě a dvoře, ale díky kompaktním rozměrům lze umístit i na terasu. Uvnitř stolku je kvalitní nepropustná textilie, která zajistí, že písek zůstane během hry uvnitř. Stolek je vybaven i krytem, takže lze pískoviště po každé hře přikrýt a písek je tak chráněn před nečistotami. 

Multifunkční pískoviště lze po přikrytí využít i jako klasický stůl, na kterém si děti mohou kreslit obrázky, stavět stavebnici nebo si hrát s autíčky. Rozměry pískoviště jsou 50*138*94 cm, přičemž celková výška je 50 cm a váží 32 kg. Při výrobě bylo použito impregnované borovicové dřevo s certifikací FSC Mix 70%, které je získáváno těžbou v souladu s přísnými standardy lesního hospodářství. Díky moderním výrobním postupům byla zajištěna dlouhá životnost pískoviště, které mohou děti po sestavení ihned začít používat.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71, FSC. Dřevěná pískoviště se vyznačují originálním holandským vzhledem a umožňují dětem trávit čas na čerstvém vzduchu, kreativně se rozvíjet a vytvářet si pozitivní vztah k přírodě. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu50*138*94 cm
Hmotnost32 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.