Pískoviště cedrové stůl na vodu a písek Aksent sand&water table Deluxe Exit Toys piknikové se 2 lavicemi slunečníkem krytem a doplňkemi

Popis produktu

Cedrové pískoviště stůl na vodu a písek Aksent od holandské značky Exit Toys potěší chlapce a dívky již od 3 let. Nadčasový stolek o objemu 32 kg/16 litrů je vybaven robustními a pevnými nohami, umožňuje přístup ze všech stran, takže si s ním zahraje i více dětí. Uvnitř stolku se nacházejí 2 odnímatelné nádoby z prvotřídního plastu, které si naplní vodou i pískem a naplno se ponoří do světa fantazie a kreativity, přičemž mají k dispozici také sadu zahradního nářadí – malý rýč, lopatku a hrabičky.

Praktický slunečník umístěný uprostřed stolu chrání dítě během hry před silnými slunečními paprsky. Multifunkční pískoviště lze díky krytu využít i jako piknikový stolek, přičemž děti ocení 2 lavice o nosnosti 45 kg, takže se mohou u stolu občerstvit, kreslit si obrázky a skládat stavebnice. Rozměry stolku jsou 120*50*94 cm, přičemž celková výška je 50 cm a váží 16 kg. Nádoby na písek a vodu lze snadno vyjmout a vyčistit, děti je využijí i jako odkládací prostor na hračky. Kvalitní pískoviště vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta.

Dřevěná pískoviště Exit Toys jsou vyráběna z prvotřídního cedrového dřeva s certifikací FSC 100%, které je získáváno těžbou v souladu s přísnými standardy lesního hospodářství. Cedrové dřevo se neodštěpuje, vyznačuje se vysokou odolností vůči dešti a nepříznivým povětrnostním podmínkám, proto skvěle odolává i hnilobě. Pískoviště nemusíte před použitím ošetřovat, stačí ho jen sestavit a dítě si v něm může ihned hrát i se svými sourozenci a kamarády.

Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71, FSC. Dřevěná pískoviště se vyznačují originálním holandským vzhledem a umožňují dětem trávit čas na čerstvém vzduchu, kreativně se rozvíjet a vytvářet si pozitivní vztah k přírodě. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu120*50*94 cm
Hmotnost16 kg
Nosnost45 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.