Piknikový kufřík Frozen Smoby s 18 doplňky

Popis produktu

Smoby piknikový kufřík Frozen je souprava dětského nádobí a jiných doplňků na stolování s krásným motivem pohádky Ledové království. Dívčí hračka spolu obsahuje 18 doplňků: 4 talířky, 2 pohárky, 2 šálky, 2 koláčky, 2 sady příborů a 2 kartičky. Všechno je to sbalené v stylovém modrém kufříku, který se třpytí a leskne na světle. Obrázky slavných princezen Anna a Elsa určitě upoutají a potěší každé nejmenší holčička, hračka je vhodná od 3 let. Hračka pro dívky podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti si mohou vymýšlet různé příběhy a způsoby stolování pro sebe a své nejbližší.

Prostřednictvím piknikového kufříku Ledové království se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dívčí pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, k světu dospělých. Na to je skvělým prostředkem plastová souprava na hraní pro dívky Smoby.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*10*24 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné