Piknik stůl se dvěma lavicemi k domečkům Smoby s možností upevnění slunečníku a společenské hry s UV filtrem od 24 měsíců

Popis produktu

Piknikový stolek k domečkům Smoby umožní připravit dítěti od 2 let u zahradního domku místo, na kterém si posedí se sourozenci a kamarády. Piknik stůl s lavicemi je vyhotoven v šedo-zelené barevné kombinaci, přináší nové možnosti využití domečku. Děti ocení příjemné a kvalitní místo k sezení, piknikový stolek také nabízí možnost upevnění slunečníku a přidání společenské hry, díky čemuž získají děti ještě větší komfort a zábavu při hře s domečkem.

Piknikový stolek s lavicemi má odolné, dvojité stěny a je vyroben nejmodernějším výrobním procesem Blow Moulding, stejně jako všechny domečky Smoby. Vyznačuje se vysokou stabilitou a odolností vůči povětrnostním podmínkám. Povrch piknikového stolku je jemný na dotek a oblé hrany zaručují dětem při hře maximální bezpečnost. Zahradní stolek s lavicemi má povrch chráněný UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po dlouhém používání.

Rozměry stolku s lavicemi jsou 81*54*49 cm, přičemž výška stolku je 49 cm. Umožňuje jednoduchou a rychlou montáž. Piknik stůl s lavicemi svým originálním francouzským vzhledem a funkčností rozvíjí u dětí fantazii a představivost, přibližují se světu dospělých a učí se zodpovědnosti. S tímto příslušenstvím se u chlapců i dívek rozvíjejí sociální vazby, učí se pohostinnosti a zásadám správného stolování. Děti si hrají na čerstvém vzduchu, přičemž si na stolku mohou kreslit, malovat a rozvíjet své dovednosti.

Piknikový stolek s lavicemi je vhodný pro domečky:

Slunečník a společenská hra nejsou součástí balení. Francouzský výrobce Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu81*54*49 cm
Rozměry balení49*15*83 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.