Pexeso Santoro Gorjuss Identic paměťová hra Educa 110 karet od 6 let

Popis produktu

Dětské pexeso Santoro Gorjuss Identica je úžasná paměťová hra plná veselých a módních panenek Gorjuss, které jsou dnes velmi známé a oblíbené. Paměťová hra Santoro Gorjuss obsahuje 55 párů obrázků, dohromady tedy až 110 kvalitních kartiček. Toto velké pexeso zabaví děti a jejich kamarádyů nebo i celou rodinu. Jednotlivé kartičky tohoto pexesa pro děti jsou z kvalitního hrubého materiálu s vysokou odolností a pružností. To znamená, že jejich rohy se jen tak lehce nezmačkají a ze stolu se snadno zvedají.

Jednotlivé obrázky jsou od sebe dostatečně odlišné, aby se daly snáze rozeznat a zapamatovat. Hrou s tímto pexesem se dítě velmi zábavným způsobem učí poznávat předměty a přemýšlet zároveň – hra s pexesem má příznivé účinky na krátkodobou paměť, rozeznávání barev a tvarů. Hra je určena pro děti od 6 let, zabaví se s ní i rodiče, kamarádi nebo hned i celá rodina.

Pexeso je ideální hračka do domácí pohody, když je venku ošklivé počasí nebo večer namísto sledování televize. Španělská značka Educa je zárukou vysoké evropské kvality – produkty před expedicí procházejí několikastupňovou přísnou kontrolou. Educa vyrábí různé logické hry a hračky nejen pro produkty v kategorii pexeso pro děti.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Rozměry balení25*25*6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...