Dřevěné pexeso Picture Memo Game Eichhorn 72 kostek s 36 motivy od 4 let

Popis produktu

Kvalitní dřevěné pexeso Picture Memo Game od německé značky Eichhorn je vynikající hračka, která potěší všechny děti již od 4 let. Na 72 dřevěných dílcích z prvotřídního lipového dřeva s jemným povrchem se nachází 36 barevných motivů, se kterými si chlapci i dívky procvičí krátkodobou paměť, prostorové vidění a jemnou motoriku. Díky přírodnímu materiálu získají děti originální zážitek při hře s pexesem, které vytvoří v pokojíčku útulnou a příjemnou atmosféru.

Dřevěné hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Pexeso s obrázky zvířátek v sytých barvách pomohou dětem s rozlišováním barev, zlepšují si logické myšlení, paměť, rozvíjejí si fantazii a představivost. Klasické dřevěné hračky jsou stále populárnější a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, hračky splňují i přísná kritéria kvality, jsou bezpečné pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu4*15,3*15,3
Hmotnost215 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.