Pexeso Peppa Pig Identic Educa paměťová hra 36 karet

Popis produktu

Pexeso Identica Peppa Pig je fantastická paměťová hra s animovaným motivem Peppa Pig, oblíbené rodiny prasátek, kterou si oblíbily děti po celém světě. Pexeso obsahuje až 36 karet s krásnými obrázky, které prověří paměť každého dítěte. Toto velké pexeso zabaví děti a jejich kamarády nebo i celou rodinu. Jednotlivé kartičky tohoto pexesa pro děti jsou z kvalitního hrubého materiálu s vysokou odolností a pružností. To znamená, že jejich rohy se jen tak lehce nezmačkají a ze stolu se snadno zvedají.

Jednotlivé obrázky jsou od sebe dostatečně odlišné, aby se daly snáze rozeznat a zapamatovat. Hrou s tímto pexesem se dítě velmi zábavným způsobem učí poznávat předměty a přemýšlet zároveň – hra s pexesem má příznivé účinky na krátkodobou paměť, rozeznávání barev a tvarů. Hra je určena pro děti od 3 let, zabaví se s ní i rodiče, kamarádi nebo hned i celá rodina.

Pexeso je ideální hračka do domácí pohody, když je venku ošklivé počasí nebo večer namísto sledování televize. Španělská značka Educa je zárukou vysoké evropské kvality – produkty před expedicí procházejí několikastupňovou přísnou kontrolou. Educa vyrábí různé logické hry a hračky nejen pro produkty v kategorii pexeso pro děti.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry balení25*25*5,6 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle36
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.