Pexeso se zvířátky Memonimo Janod od 3 let

Popis produktu

Dětské pexeso Memonimo je pěkná a naučná hračka vhodná pro děti od 3 do 7 let, ideální pro 2 a více hráčů. Je to tradiční pexeso se zvířátky z různých koutů světa. Krásné ilustrované dětské pexeso je skvělým dárkem pro vaše dětičky. Cílem hry je najít a vysbírat všechny shodné páry. Vyhrává hráč, který nasbírá nejvíce párů kartiček. Pexeso rozvíjí u dětí postřeh, paměť a motoriku, napomáhá i vytváření asociaci, rozvíjí analytické schopnosti. Pexeso se zvířátky je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je výrobce prvotřídních dětských hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Jsou to hračky, které jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji inteligence dítěte. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • barevné pexeso pro dva a více hráčů
  • 32 dílů
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 7 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, paměti a analytických schopností
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • originální francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...