Pěnový míč Auta Mondo 20 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Mondo pěnový míč Auta pro chlapce od 2 let je vyroben v Itálii a patří mezi bezpečné hračky pro děti. Sytá oranžová barva dětského pěnového míče a motiv z pohádky Auta (Cars) se líbí více chlapcům než dívkám. Se svým průměrem 20 cm patří k standardně velkým dětským míčům a je tak vhodný pro různé míčové hry, ke kterým se mohou samozřejmě přidat i rodiče.

Tím, že je tenhle dětský pěnový míč vyroben ze speciální měkké pěny, se výrazně snižuje riziko úrazu dětí při hře. Měkký míč pro děti je odolný, není třeba se bát, že se propíchne, netřeba ji dofukovat, není třeba se obávat, že někoho vážně zraní, zkrátka ideální míč pro hru v interiéru i v exteriéru. Míče z pěny jsou stále oblíbenější dětskou hračkou iu vody a patří mezi oblíbené hračky k moři.

Hra s míčem dětem aktivně zahání nudu, zlepšuje motoriku a pěstuje týmovou spolupráci. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních hraček z pryže a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii dětské pěnové míče.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu20 cm
Barvažlutá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné