799 Kč
499
Množství:
Tovar skladem
Do seznamu přání Doporučit
Popis produktu

Lee pěnové puzzle Road Map je pěkná hračka vhodná pro děti od 3 let. Motiv silniční mapy se zalíbí všem dětem, které se rády hrají na automobilové závody. Má rozměry 92*92 cm, je hrubé 1,4 cm, vytváří tedy měkkou podložku na hraní pro děti. Dětské puzzle81 dílků s velkými rozměry, aby s ním mohly nejmenší děti snadno manipulovat a cvičit si jemnou motoriku a manuální dovednosti. Skládačka pro děti vytváří díky velkým rozměrům zároveň kobereček, který může být pěkným doplněk v dětském pokoji každého chlapečka či děvčátka.

Děti mohou zkoumat a objevovat barvy a různé tvary na skládačce. Puzzle přichází v praktické tašce na zip, takže v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek s rozesetými skládačkou. Hraní se s puzzle má význam nejen z fyzického, ale i mentálního hlediska. Děti si prostřednictvím kousků skládačky rozvíjejí pohybové dovednosti a jemnou motoriku, když hledají a zkoumají, jak do sebe jednotlivé dílky zapadají. Dále mohou děti poznávat barvy a tvary, učit se o nových věcech, také se posiluje logické a prostorové myšlení.

Lee je výrobce hraček pro nejmenší, které nabízejí kvalitu za rozumnou cenu. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Pěnová skládačka je tedy vynikajícím dárkem pro všechny zvídavé děti, které mají rády měkké pestrobarevné hračky poskytující mnoho možností na zábavu. Dětské pěnové puzzle se snadno čistí i skladuje, je hebké k pokožce dětí, je ohebné a trvanlivé.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 0 měsíců
PůvodTaiwan
Rozměry produktu92*92*1,4 cm
Balení v kartonu A / NAno
PoznámkaNon-toxic. Formamide free.
Barvapepestrobarevná

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...